Žiju? Žiju.

26. července 2018 v 19:29 | Ev. |  Další myšlenky
Můj blog už sice nežije, ale já pořád jo...tak nějak.


Poslední dobou jsem celkem přemýšlela o svém kreativním tvoření nebo spíše kreativním netvoření. Já ještě tak nějak žiju, můj blog už ne, ale pokusím se ho zase aspoň trochu oživit. A sebe taky.

Od posledního článku se toho změnilo celkem dost. Udělala jsem pár chyb, pár velkých chyb a pár ultra mega giga chyb. Nechala jsem si zlomit srdce (opět) a nerada to říkám, obzvlášť vzhledem k tomu, co to bylo za člověka, ale tohle mělo asi nejblíže k lásce. I když co já vím o tom, co je to láska... Nerada bych se k tomuhle tragickému vztahu-nevztahu vracela, ale pravděpodobně až budu mít nějakou svojí temnou chvilku, tak o tom stejně napíšu.

Co mě nejvíc štve, je to, jak jsem ublížila svýmu autu. V životě bych nikomu svoje auto nepůjčila. Vážně nikomu a to ani člověku, kterýho znám. Ale přesvědčila jsem se o tom, že pořekadlo "láska je slepá" je doopravdy pravdivý. Mimochodem o mým autě mám stoprocentně v plánu napsat.

Stalo se, poučila jsem se (doufám) a teď už sakra fakt prosím, ať už je všechno dobrý. Aspoň chvíli, kruci. A můj plán být na blogu pozitivní se opět rozplynul, hah. ...

Pokud se sem ještě někdo někdy podívá, tak doufám, že v nejbližší době tu uvidí nějakej novej článek a že nebudu tak líná, že nedokážu ani psát. Teď mám týden dovolenou, máme pouť a možná budou nějaký zážitky, takže třeba budu mít i o čem psát :D A co se bude dneska dít? Jdeme pít! Konečně po dlouhý době taky jdu na nějakou akci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | Web | 31. července 2018 v 17:01 | Reagovat

Bože, mně je to prostě líto, ale pořád říkám, že všechno zlé je k něčemu dobré a věř mi ,že takové zlomené srdce ti dá do života opravdu hodně. Já se díky tomu naučila mít ráda o hodně víc a především jsem se stala o to větší inspirací pro sebe sama a potkala osudovou lásku. Skutečně tomu tak je. :-) A s tím autem? To jsem skutečně zvědavá, každopádně ti chci říct, že mám ohromnou radost, že jsi zpět! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama