20-09-2017

20. září 2017 v 0:39 | Ev.
0:08
Píšu sice tenhle datum, protože už je po půlnoci, ale pro mě je ještě pořád úterý, protože prostě my krupieři to tak máme...Dokud se nevyspíme, pořád je ten stejnej den.

Mám potřebu hodit sem nějakej fcking update mých milostných vztahů, protože už mi z toho fakt šibe. Nikoho to nezajímá a co jako.

Minulý pondělí jsem byla s kamarádem v kině na Annabelle, jako čekala jsem, že se budu aspoň bát, ale prostě ne, spíš mi to přišlo víc vtipný, než strašidelný... :D Myslela jsem si, že to bude divný, ale dobře to dopadlo, sice za mě platil lístek (jakože po kolikátý už za mě něco platil, cítím se trapně), ale já ho zase svezla ve svojí nový kaře a usoudila jsem, že je to prostě kamarád, že ani nic víc nechci. Od tý doby jsme se neviděli, já měla volno, on byl v práci, ve čtvrtek jsem byla u nás a on v druhým kasinu, v pátek a v sobotu to bylo naopak a v neděli už měl zase volno on a já práci.

No a pak tu byl pátek a můj další výlet na druhý kasino, už jsem dopředu věděla, že tam bude zase ten barman, ze kterýho jsem byla před rokem úplně omg on se na mě usmál. Věděla jsem to, protože jsme si asi dva nebo tři dny předtím psali. Nic důležitýho, spíš samý hovadiny, ale psali jsme si asi dvě nebo tři hodiny a já se cítila celkem beloved, prostě tak že bych se nejradši rozplynula. Psal mi, že v sobotu má volno, takže jsem byla připravená na to, že se uvidíme jenom jeden den. Na rozdíl od týdne předtím se se mnou skoro nebavil, já se cítila hrozně divně a teď mi prostě už ani neodepisuje. Takže jsem zase asi něco podělala nebo jsou kluci prostě weird af. Psal mi, že si nerad píše (koho mi to jen připomíná, všechno je mi tak hrozně povědomý...fuck), tak jsem mu jako psala, jestli je nějakej jinej způsob, jak se s ním teda bavit a on že mám chodit za ním na bar, tak jsem mu napsala, že už tam teď nebudu a on odepsal "škoda" a když jsem se zeptala, jestli není nějakej jinej způsob, tak napsal, že ne. Takže já jsem teď prostě ale totálně fckdup, protože wtf is this shit....

A z toho třetího jsem taky v hajzlu, protože se se mnou pro změnu baví. lol to je prostě tak, když ženská neví, co chce, že? :D Ne, z něho jsem tak nějak v háji, ale spíš v tom dobrým, ale stále děsivým smyslu. Prostě mi zase přijde hrozně roztomilej a to mě děsí, vím, jak to dopadlo minule a už jsem se z toho pomaličku dostávala a ono se to zase vrací. Kámoška je z toho úplně na prášky a čeká jenom, kdy mi on zase ublíží. Jeden den jsem jela z práce a stala se mi taková nemilá věc, že jsem to hnala asi 150 (ok, uznávám, že tohle je moje chyba, ale mohla jsem klidně jet i rychlejš, že :D) a nějakej krypl kamioňák předjížděl druhej kamion a protože zrovna vyjížděli ze zatáčky, tak to v první chvíli vypadalo, že jednou normálně za sebou. Když mi došlo, že to tak není a že ten debil jede po mojí straně silnice, tak jsem okamžitě dupla na brzdu a ani na modlení mi nezbyl čas. No nestihla jsem to ubrzdit ani náhodou, on ho ani náhodou nestihl předjet, ale silnice naštěstí byla tak široká, že jsme se tam nějak vešli. A proč to vůbec píšu? Jak jsem z toho byla v šoku, tak jsem dojela domů a potřebovala se někomu svěřit. Nevím proč, ale psala jsem prostě tomuhle klukovi, co se se mnou ještě nedávno nebavil. A on mi napsal, ať na sebe dávám pozor... Jakože prostě omg proč mi to děláš 🙈 Teď jenom čekám na oslavu narozenin a jestli on přijde. Nevěřím tomu moc, ale doufám a moje srdíčko taky doufá. Prostě ho mám pořád ráda...

Tohle všechno jsem chtěla vyprávět kamarádce nebo mojí druhý kamarádce, protože jsem se potřebovala vypovídat a chtěla jsem nějakou radu, co mám dělat. I když na tom asi moc k razení není, ale prostě chci slyšet nějakej názor někoho na to, jenže nevím, jestli si na mě alespoň jedna z nich udělá někdy čas, tak jsem to hodila alespoň sem. A nevím, jestli jim to vůbec chci říkat, protože obě oba ty kluky znají a já se budu zase cítit trapně. Ach problémky. Občas řeším i důležitější věci...fakt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ | Web | 20. září 2017 v 2:12 | Reagovat

Ja mam furt teplotu a ve čtvrtek musim na policii
Mej se skvele

2 translucent_moth translucent_moth | Web | 22. září 2017 v 15:53 | Reagovat

Taky  to tak mám že dokud nejdu spát tak den neskončil:D A takovéhle problémky jsem měla ještě nedávno taky:D Takové to doufání jestli napíše, nebo že ho potkám někde v hospodě, prostě uplně na hovno pocity a stavy.. Člověk nemůže být dlouho osamnělý to pak hrozně deptá:D Ale snad ti to s někým z nich vyjde, pokud to teda chceš:)

3 cincina cincina | Web | 22. září 2017 v 19:43 | Reagovat

Tak takhle to nemají jenom krupiéři:D Dokud nejdu spát, tak není další den:D
Hele... já ti úplně rozumím:D Já teď totiž v poslední době taky neřeším nic jiného než kluky:D Je tady září a objevilo se jich několik najednou a taky jsem v hajzlu a taky mi je to už trapný řešit s holkama, protože mě musí mít plné zuby:D Nejdřív jsem si nemohla vybrat, pak se to vyplynulo samo... a teď jsem v prdeli:D
A my holky nejsme divný. To kluci! Nedávno mi kamarádka říkala, že i když má přítele, tak nechápe jeho myšlení. Kluci jsou prostě divní a my je nepochopíme:D Nejlepší je, jak si oni myslí, že je všechno v pohodě a holka se někde o samotě hroutí:D :D Klasika.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama