01-01-2017

1. ledna 2017 v 21:27 | Ev. |  Deník
Tak prý tu máme další rok a já jsem se konečně donutila něco málo sesmolit. Asi nemá ani cenu zmiňovat, že je to se mnou poslední dobou bídný, ale sakra, já jsem pořád tak vyčerpaná a bez nálady, že ani nevím, co sem mám psát. Teď už budu jen doufat, že se to během ledna nějak srovná a bude to zase jakž takž ok. Píšu deník, kterej nebude dlouhej, ani po takový době, co jsem absolutně na blog pekla, nemám co říct, na nic víc se teď prostě nezmůžu.

Já osobně už jsem již pár let Vánoce absolutně nevnímala a neprožívala, Silvestr taky ne, ale stále tu byly vánoční prázdniny a svátky a prostě volno. Dvacátéhočtvrtého prosince jsme byli všichni doma, zdobil se stromek, pekl kapr a dělal bramborový salát, všichni jsme se sešli u jednoho stolu a následně rozbalili dárky, kterých rok od roku ubývá, ale i tak to byla taková tradice. Silvestr jsem jako mladší slavila se sestřenkami a bráchou venku s dospělými, postupem času si ale všichni našli jiné kamarády a já prostě forever alone, nejvíc troska zůstávala poslední roky sama doma.

Minulý rok jsem se končně zapojila do nějakého kolektivu. Nebylo to sice nic úžasnýho, ale mě to prostě musí stačit a stačilo mi to, jsem ráda i za málo. Silvestr jsem slavila s kamarádama, opila jsem se a chvílema mi přišlo, že i žiju. Během následujícího půl roku bylo ještě pár podobných akcí. A abych se konečně dostala k pointě - pak jsem si musela najít práci a našla jsem si asi jednu z nejvíc debilních prací, co se týče nějakého sociálního života. Takže když se zdálo, že mám konečně kamarády, tak jsem se s nima musela přestat vídat, protože to nejsou zas tak dobří kamarádi, kteří by na mě měli čas přes týden, a víkendy tvrdnu v práci.

Letos mi přijde, že žádné Vánoce a Silvestr ani neproběhli. Všechny ty přání mi přijdou trapné a ohrané (proto se toho tady zdržím). Ne že bych byla nepřející nebo tak něco, ale často mi to přijde vynucené. Lidem, které mám rádá, jsem popřála, jinak to nehrotím. Oba dny jsem letos trávila v práci, celých čtrnáct dní jsme dělali dvanáctky a za týden mezi 24. a 31. jsem měla dva dny volna, které jsem musela trávit na (pro mě - brácha s tátou se všemu vyhnuli) povinných rodinných návštěvých. Dneska a zítra mám konečně taky volno, ale nečekám, že bych nabrala dostatek energie.

Ono se to zdá jako brnkačka, ale já za prvé nejsem zvyklá a za druhé to fakt není nic snadného a na psychiku je to všechno hodně náročné. Proto jsem ráda, že snad konečně tenhle blázinec skončí. Pro většinu z vás období klidu a míru, pro mě tento rok období stresu a únavy. Zatím jsem přežila a uvidíme, co bude dál. Plánovala jsem nějaké články a snad je dopíšu a vydám, i když už to nejspíš nebude aktuální. Já musím mít vždycky něco extra. Budu se snažit nabírat sílu a chuť k provozování mých koníčků, protože mi blogování, focení i čtení chybí, ale prostě není energie... Příště možná více popíšu, jak probíhaly moje svátky, ale teď už si asi půjdu lehnout, protože potřebuju dospat ty dnešní čtyři hodiny spánku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 steel32 steel32 | Web | 2. ledna 2017 v 18:27 | Reagovat

tady tak jeden forever alone :DD na silvestra jsem si četla mangu a hlídala psa, dobrý ne? :D ale tyjo, nejlepší silvestr za poslední roky :DD
a tyjoo, taky nejsem moc na takový ty přání, tak to radši nepíšu ani lidem, co mám ráda :DD
ale i tak, snad budeš mít 2k17 lepší ;))
a třeba najdeš i lepší práci, protože kdo chce pracovat o víkendu? :O

2 cincina cincina | Web | 2. ledna 2017 v 23:07 | Reagovat

Tohle vlastně znám. Takové to, jak jsi pořád unavená, bez nálady, sebemenší činnost tě buď nebaví a nebo unaví... ale to přejde!:)
Tak to já čím jsem starší, tím víc to prožívám:D Ale Silvestry většinou trávím doma. Párkrát jsem byla venku s kamarády popíjet, ale být doma v teple, koukat na telku a cpát se chipsy... na tom taky něco je:)
Mrzí mě, že jsi ve stresu, unavená a tohle všechno. Ani nevíš, jak ti rozumím, protože jsem to cítila úplně stejně během léta. To jsem byla pořád v práci, když jsem nebyla z práci, tak jsem lítala někde venku... pak jsem začala mít bolavé klouby, byla jsem unavená, spala, spala a spala. Ale to se uklidní:)
Já se samozřejmě těším na tvé další články a... přeji ti všechno nejlepší do nového roku. A prosím, neber to tak, že je to ode mě vynucené... myslím to upřímně:)

3 Michaela Michaela | Web | 6. ledna 2017 v 17:17 | Reagovat

Já čím jsem starší tím víc miluju Vánoce a všechno kolem ten blázinec a ták. Jinak nějaké velké oslavy na Silvestra moc nemusím. Oslavila jsem ho jednou pořádně a to už je pár let zpátky a to mi asi stačilo. Minulý rok jsem sice slavili s kamarádi ale trošku se to nepovedlo a s přítelem jsem už v půl 1 byli na cestě domů a proto jsme ho letos strávili doma, hromada jídla karty a byla pohodička :D Každopádně ti přeju ať je všechno fajn a spoustu energie. Drž se :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama