05-09-2016

5. září 2016 v 14:31 | Ev. |  Deník
13:59
Vím, že poslední dobou blog úplně flákám, ale já se přiznám, že nemám vůbec náladu na žádnou z mých zálib a věcí, co mě baví. Maximálně si pustím něco na youtube, ale jinak je to jenom jeden velkej stres...

Ve čtvrtek jsem byla poprvé v práci, byla jsem z toho nemálo nervózní, protože jsem nevěděla, co mě vlastně čeká. Začínala jsem ve tři a končila už v deset, pustil mě domů dřív, z toho jsem byla neskutečně šťastná, ale jenom chvíli. Pátek a sobotu jsem měla volno. Takže jsem se aspoň trochu zrelaxovala a na učení se nějak vykašlala. Fakt mě ty násobky nějak neberou a je mi z toho až špatně.

Jediná věc, co bude na tomhle mega ultra důležitým článku pozitivní, je pátek a trochu sobota. Už ve čtvrtek mi psal kámoš, jestli mám v pátek čas, abych pro něj přijela do Německa. Ani jsem nedoufala, že to konečně někdy vyjde. Jako byla jsem trochu ve stresu, že tam netrefím a že pojedu sama a že se ztratím (psala jsem na twitter, že když se ztratím, tak ať mě někdo nehledá, že už tam zůstanu), ale pak mi psala kámoška, že pojede se mnou. Byl to sice jen takový malý "výlet", ale já jsem ráda, když se můžu podívat do Německa, i když třeba jenom z auta. Stavěli jsme se ještě v krámu, ale jen pro pár věcí, protože všichni chvátali domů (já ne, já bych tam zůstala). Večer jsem šla s rodiči k jejich kamarádům jen tak posedět a něco málo sníst (vždycky se tam chodím jenom nažrat :D ). V sobotu jsem jela na nákup s rodičema, nic extra hezkýho, ale tak lepší než sedět doma a přemýšlet na tím, nad čím rozhodně přemýšlet nechci.

A konečně se dostávám k neděli, tedy ke včerejšku. Musím uznat, že jsem byla mnohem víc vystresovaná než ve čtvrtek (a dneska jsem zas). Snažila jsem se naučit alespoň násobky 35, ale nic moc mi to nešlo a dneska se mám naučit násobky 17 - mám na to pár hodin a vůbec se mi do toho nechce. Včera tam nebyl ten, se kterým jsem to všechno vyřizovala, ale byli tam se mnou nějaký jiný týpci a musím říct, že jsem z nich měla mnohem lepší pocit. Takže se trochu bojím, kdo tam se mnou bude dneska. Nechci, aby na mě měl někdo příliš vysoký nároky a stresoval mě tím, že mi to nejde. Včera mě i chválili, že mi to oproti jiným jde o dost lépe. A je asi jasný, že z toho pak člověk má mnohem lepší pocit. Mám dělat od šesti do čtyř, ale včera mě pustili někdy po třetí, i tak už jsem byla neskutečně unavená a dneska jsem unavená už od chvíle, kdy jsem se vyhrabala z postele. Takže úplně nevím, jak tohle budu zvládat a jestli s tím po chvíli stejně neseknu (pořád z toho mám strach).

Vím, že je to celkem o ničem, ale já fakt nemám na nic náladu a nedokážu se uvolnit, protože myslím jenom na to, že za chvíli jdu zase tam a prostě stres... Vzala bych si tam s sebou počítač a třeba napsala něco o přestávkách, ale mám rozbitou obrazovku, takže nic. Snad se to co nejdřív srovná, jinak to asi nevydržím (ano, nejsem v těhle věcech moc odolná).

kdyby někoho zajímaly moje kecy, celkem často teď píšu na twitter
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 bcup♡ bcup♡ | Web | 6. září 2016 v 14:43 | Reagovat

sakra, tak za to německo tě nemálo obdivuju, já bych na to koule rozhodně neměla. respekt brácho, respekt. stres, no povídej mi tom.. jako, jediný co ti na to můžu říct je, že bude líp. časem. co nám taky zbývá jinýho, než doufat, že bude líp. mě ty tvoje kecy baví ať už píšeš o čemkoliv, takže.. takže tak. :D doufám, že se ti v té práci libí a že tě sakra dobře platěj! :D :) a nezapomeň, že když ti bude nejhůř, vždycky je tady kpop, aby ti zlepšil náladu. *intenzivně mrkací smajlík* :D btw, tvoje komentáře mi udělaly hroznou radost, jakože, děkuju že existuješ, i luv you. ♥

2 Heaven Heaven | Web | 7. září 2016 v 17:01 | Reagovat

Mně tvoje články vždycky baví :)
Určitě to zvládneš, na všechno se dá zvyknout :)

3 Infinity Infinity | Web | 8. září 2016 v 23:20 | Reagovat

Já věřím tomu, že bude líp! Jsi hrozně moc statečná, tolik jsi toho zvládla a já ti moc moc držím palce!
A díky komu ses dala takhle do toho Twitteru, hm?? :D

4 Olja:) Olja:) | Web | 10. září 2016 v 10:37 | Reagovat

To učení ti popravdě vůbec nezávidím .. nesnáším matiku a po tom, co nám začali dovolovat používat kalkulačku už neumím pomalu ani tu malou násobilku :D ale věřím, že ty to zvládneš a nakonec bude ta práce v pohodě! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama