28-05-2016

28. května 2016 v 12:19 | Ev. |  Deník
11:54
Vzhledem k tomu, že se toho teď moc neděje, nemám sem ani nějak co psát.

Ale včera jsem byla po dost dlouhý době na diskotéce. Naprosto, ale naprosto nenávidím diskotéky! :D Po delší době přijela kamarádka z Mostu, protože jeden kámoš měl včera narozeniny. Já myslela, že to bude slavit normálně u nás (no, normálně...) a docela jsem se i těšila, hlavně na tu kamarádku, ale nastala nějaká divná situace, takže nechápu nic... To je ale jedno :D

Šli jsme teda na Kiss párty, ale jak říkám, prostě nic pro mě. Ani jsem původně jít nechtěla, ale včera jsem se taky po trochu delší době ozvala jí a ona mě tak trochu donutila. Docela to ušlo, kdyby tam nebyla jedna moje bývalá láska, možná by to bylo trochu lepší. Nejsem si jistá, jestli je to už úplně za mnou (asi ne, podle toho, jak mi z toho zase včera bylo), ale naprosto nechápu, jak jsem se mohla zamilovat do takovýho hovada, byť to byla jen nějaká platonická láska, protože jsem ho v podstatě ani skoro neznala. Ale přijde mi, že před lety, co jsem ho uviděla na hřišti a "zamilovala se" byl trochu jinej... Ale to jsem se zase dostala někam jinam :D (nenávidím ho, nenávidím, jak včera dělal, že tam nejsem, protože k ostatním lidem, se kterýma jsem tam byla, se choval normálně, akorát mě docela potěšil jeho kamarád, kterej se ke mně alespoň znal, ale jinak prostě nenávidím celej svět! :D btw. jsou to kluci od nás ze vsi a velmi ráda se jim nejradši vyhýbám) Už mlčím, nebojte :D

Potkala jsem tam i pár bývalých spolužáků, s jednim jsem tak trochu "pokecala", jako znáte to, jak se asi tak dá pokecat na diskárně, že :D S druhým jsem se jenom pozdravila, ale stejně se divým, že se ke mně vůbec někdo přihlásil, nejsem na to zvyklá, protože mě lidi většinou přehlížejí. Sečteno podtrženo, až na některé věci to byl celkem fajn večer.

Dneska se hraje finále LM (Liga mistrů, fotbal - poznámka pro sportovní neznalce :D) a brácha plánoval koukat se u nás na zahradě, ale nikomu se nějak nechce, takže tu nejspíš budeme jenom my dva a jeho mladá. Ale chceme si udělat domácí burgery, tak se těším, snad se nám to povede. Ještě napíšu tý kamarádce, jestli teda přijedou nebo ne (ráda bych s ní pokecala i někde v klidu), ale klukům se nějak nechtělo, tak nevím.

Fotku dneska nedám, protože píšu z bráchovo notebooku, jelikož můj je vybitej a nabíjí se mi doma, včera jsem chvíli hrála Sims, zapomněla ho vypnout a počítač pak nedala do nabíječky, jsem prostě chytrá hlava no :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | Web | 28. května 2016 v 12:38 | Reagovat

hezky blog, šikulka:)

2 Werangummi Werangummi | Web | 28. května 2016 v 18:29 | Reagovat

To moc dobře znám. Když někde jsem, ON je tam taky a dělá, jako bych tam nebyla. Baví se tam se všemi lidmi, ale mě naprosto přehlíží, jako by mě vůbec neviděl, a neskutečně mě to irituje. Taky potom nemůžu pochopit, jak jsem se do někoho takového mohla zamilovat.
Když hraju Sims, tak taky občas zapomenu vypnout notebook, nebo se do toho třeba tak zaberu, že se mi vybije uprostřed hraní :D

3 steel32 steel32 | Web | 29. května 2016 v 15:35 | Reagovat

áá, taky sem úplně nenáviděla diskotéky dřív :D teda teď je to lepší, ale stejně je moc nemusím :D
jinak si taky u bývalýho říkám wtf? jak jsem mohla mít ráda takovýho kkta? :D

4 Olja:) Olja:) | Web | 29. května 2016 v 16:27 | Reagovat

Domácí burgery bych si taky dala! :D nechcete mi jeden poslat? :3
Na diskotéky já chodím docela ráda :D ale radši tam chodím ve větším počtu lidí,protože pak mám aspoň pořád o zábavu postaráno,když jsme tam celá parta :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama