12-04-2016

12. dubna 2016 v 22:38 | Ev. |  Deník
13:20
Chtěla jsem se ozvat už včera, ale nějak mi nezbyl čas... Ani už pořádně nevím, co jsem dělala, spíš jsem ležela a koukala na televizi, protože mi není pořád moc dobře. Večer jsem chtěla napsat na blog, ale bráchovi v půl sedmí přivezla známá řidičák, takže chtěl hned někam jet. No to se protáhlo asi do deseti hodin a já myslela, že budu zvracet, protože se mi z auta dělá špatně a úplně dobře mi nebylo ani předtím. Navíc jsem seděla vzadu, protože jeho mladá musela samozřejmě sedět vepředu... Takže můj žaludek to trochu nezvládal, ale vydržela jsem to (díky bohu... :D)

V sobotu jsem psala, že doufám, že bráchu dovezou z fotbalu domů. Omyl. Musela jsem pro něj jet (v pohodě), ale on mi pak oznámil, že kolem devátý pojedeme do Eura (ten bar, ve kterým jsme byli o Velikonocích, pokud čtete moje články, tak možná víte :D) Tentokrát tam bylo jen pár kluků a na chvíli přišel i jeden se svojí holkou, s těma si vždycky trochu pokecám :D Brácha mi říkal, že tam budeme jenom do půlnoci, protože ráno brzo vstával, jenže někdy kolem půlnoci přijel jejich trenér nebo co je ten člověk zač :D a protáhlo se to asi do dvou hodin. Kupodivu se mi tam líbilo víc než minule a nebylo to zas tak hrozný a cestou zpátky jsme si zajeli ještě pro kebab, kterej jsem měla asi po druhý v životě a taky mi chutnal víc než minule :D Myslím si, že i přes moji "nemoc" to byl docela fajn večer.

V neděli jsem se vzbudila zase někdy kolem poledne a pomalu jsem se začala připravovat na tu závěrečnou (ano, táta to bez piva prostě nemůže přežít... :D) Jeli jsme někdy už před půl třetí, vezla jsem napřed mladý, protože tam museli být už na třetí, pak jsem se vrátila pro rodiče, no a pak nastali ty 4 nudné hodiny... Většinu času jsem koukala do telefonu, protože už mě to fakt nebavilo, vždyť je to pořád to samý a tancovat neumím, nějak se do toho na veřejnosti pouštět nechci... :D Jediný, co se mi na tom večeru povedlo, byla fotka, kterou jsem vyfotila, když jsme něco po osmé hodině večerní vyšli z "Kulturního domu" ven :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama