04-04-2016

4. dubna 2016 v 20:31 | Ev. |  Deník
11:52
Po trochu delší době jsem našla čas na počítač i na blog. Venku je teď většinou hezky, tak se snažím nesedět tolik doma, ale být taky trochu venku.

Přes týden se toho moc nedělo, teda aspoň si nic nevybavuju :D V úterý měl brácha 18, tak jsem ho hned musela zavézt na úřad s žádostí o řidičák. Ve čtvrtek se pracovalo na zahradě (já jsem si teda četla, alespoň jsem pokročila s knížkou, kterou jsem měla rozečtenou asi tři měsíce a pořád se mi nedařilo s tím hnout, protože jsem se nemohla soustředit a venku na sluníčku se mi soustředilo nějak lépe) a v pátek jsem musela zase jet s mámou do města.O víkendu brácha slavil narozeniny. V sobotu měl oslavu s kamarádama, která byla poněkud slabší. Měla přijet ta kamarádka, o které jsem už psala, ale bráchovo mladá ji buh ví proč nemá ráda a řekla, že když tam bude ona, tak nepřijde a nepřijdou ani její tři kamarádky + kluk jedné z nich. A protože ta kamarádka bydlí daleko a v pátek tu měla být a už si domluvila, že tu zůstane i v sobotu, měli v plánu, že i s některýma bráchovo kamarádama nepřijdou. Nakonec odjela už v pátek večer, ale moc lidí stejně nepřišlo a zdálo se mi, že hlavně její kluk byl dost naštvanej. Všichni odešli docela brzo a atmosféra byla podle mě taková nijaká. Já jsem se bavila hlavně s bráchou a jednou kamarádkou a chvilku ještě s jejím klukem, bylo to docela vpohodě, ale když pak většina odešla a zůstalo pár lidí, tak jsem se nudila a projížděla Instagram (ne, nejsem závislá, jenom mě to strašně baví :D) Btw. bráchovo mladá tam měla jenom jednu kamarádku, nevím, kde nechala ty ostatní, a celou dobu se obě dvě tvářili jako kyselý zelí a s nikým se pořádně nebavily. Fakt bezva.

Včera pak u nás byli příbuzní, teta s bábou a sestřenka s přítelem i s jejich dnes 16 dní starým chlapečkem. Moc dlouho jsem tam nebyla, protože teta chtěla od bráchy přezout gumy, tak jsem mu musela asistovat (byla u nás od soboty i jeho holka, ale ta je asi chromá :D), potom se byl umýt, tak jsem s nima chvíli byla v kuchyni a potom jsem je musela odvézt k jeho holce, takže když jsem přijela zpátky, příbuzní už byli pryč. Večer jsem se dozvěděla, že bába měla nějaký blbý kecy a že byla nějaká hádka (to mě docela mrzí, že jsem u toho nebyla :D). Ne, že bych měla hádky ráda, spíš naopak, ale takový rodinný drámo, kdo by u toho nechtěl být :D Máme tak celkově s bábou problémy, protože se neumí chovat a nevidí si do huby a každýho uráží, no to tady řešit nebudu...

20:26
Dnešek mě nějak zdolal... Venku bylo pěkně a teplo, někdy trochu až moc, až mě z toho rozbolela hlava (nejspíš :D). Děda si chce pořídit "nový" auto, tak jsme dneska jeli vyzvednou bráchu ze školy a šli jsme projít nějaký bazary, snad už brzo nějaký koupí, protože nás pořád všechny otravuje :D Bráchu, mě, bratránka a sestřenky manžela (toho lituju nejvíc, chudák, kam se to přiženil :D). Už aby to bylo za náma.

Teď jsme ještě byli chvíli venku a jen tak kecali a už se nemůžu dočkat, až si lehnu :D Jsem ráda, že jsem se konečně dokopala k tomu napsat článek (i když jenom deník) a i jsem začala psát nějaký další, snad nastanou lepší časy... :D Ještě budu uvažovat nad Tématem týdne a když mě napadne něco jakž takž originálního, tak to napíšu (spíš ne :D), zatím se mějte.
Peace
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ďábelská Victoria Renkse Ďábelská Victoria Renkse | Web | 5. dubna 2016 v 14:32 | Reagovat

Pěkný blog

2 Rezzy Rezzy | Web | 5. dubna 2016 v 16:52 | Reagovat

Tak to je škoda, že se oslava moc nevyvedla... já jsem v životě na narozeninových oslavách s vrstevníky byla asi tak... asi dvakrát no :-D Nebo třikrát... nebylo to špatné... Ale já oslavy nepořádám, jen mám ráda, když se sejde celá rodina :-) Pobavilo mě, jak o ní píšeš jako o bábě :-D Taky ji chytly takové ty důchodcovské kecy jo? Můj děda je takový, že furt na všechno nadává a všechno je podle něho na nic... asi důchodcovská depka nebo co...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama