24-03-2016

24. března 2016 v 18:57 | Ev. |  Deník
18:35
Dneska jsme byli zase ve městě (za chvíli budu zase bez benzínu :/), brcáhovo mladá si šla přezkoušet šaty na závěrečnou a máma šla koupit něco tetě a strejdovi k padesátým narozeninám, takže jsme tak s bráchou přemýšleli, co tam zatím budeme dělat my dva. Auto jsme zaparkovali na kraj centra a šli jsme na náměstí, bylo to někdy v půl druhý a já neobědvala, tak jsem přemýšlela, kam bych si zašla něco koupit. Nakonec jsem si skočila jenom do Alberta pro anglický rohlík a džus, protože jsem měla spíš žízeň než hlad. :D Potom jsme šli projít náměstí, aby jsme jenom někde nestáli a nezevlovali. Na matku jsme museli čekat podstatně dýl (jak jinak :D) a když jsme tak stáli před knihkupectvím, tak jsem prohodila něco jako "tady stát nemůžu, samý knížky a žádný peníze" a bráchovo holka na mě udiveně "Ty čteš?". Jako bych byla nějakej magor, co čte... :D Podle mě na čtení není nic divnýho, spíš naopak. Ještě je mladá, možná to časem pochopí :D Já taky dřív čtení neměla ráda, ale člověk si musí najít žánr, který ho bude bavit. Na základce pro mě byly knížky něco, co je nudný a nutí nás to ve škole číst. Nikdy mi nedošlo, jak skvělý čtení vlastně je.

Večer jdou brácha a jeho kámoši do nějakýho baru nebo co (v podstatě jsou to pořád jeho kámoši, já mezi ně nepatřím nebo se tak alespoň necítím), tak nevím, jestli bych měla jít taky. Nevím, jestli se mi chce, pořád jsem ze všeho takový smutná a zaražená, chce se mi brečet, ale už nemám slzy... Je mi nějak celkově divně a nechci, abych byla zklamaná ještě víc.

Je to všechno nějaký divný, když jsem někde, kde je minimálně jeden další člověk, musím se přetvařovat, že jsem úplně vpohodě, i když vpohodě nejsem ani trochu. A štve mě, že nemám vůbec náladu psát články, napíšu maximálně tak deník, který je většinou spíš jedna velká depka. achjo Snažím se vymýšlet nějaký další články, ale moc mi to nejde. Přitom bych tak moc chtěla psát, abych přišla na jiný myšlenky. Chtěla bych u blogu vydržet co nejdýl, udělat nějaký pokrok. Zatím jsem dost spokojená s návštěvností, komentářema, i s tím, že vydávám články v podstatě pravidelně. Jsem ráda za všechny lidi, co na můj blog chodí a občas i něco okomentují, dělá mi to velkou radost! A to je to, co teď potřebuju. I já chodím na vaše blogy a snažím se občas něco okomentovat, to mě taky zabaví a zlepší trochu náladu. :) Horší je, že to zlepšení není tak velké a hlavně ne trvalé... Zítra se možná zase ozvu, tak se zatím mějte a užijte si ty Velikonoce :)
Peace
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 25. března 2016 v 10:34 | Reagovat

Také ti přeji krásné Velikonoce, užívej klidu a pohody :))

2 Victoria Renkse Victoria Renkse | Web | 26. března 2016 v 11:31 | Reagovat

pěkný blog

3 Lucka Lucka | E-mail | Web | 26. března 2016 v 13:02 | Reagovat

Naprosto s tebou souhlasím ohledně těch knížek, měla jsem to stejně. Na základce to byla víceméně nuda, povinná četba, kterou jsem stejně většinou nakonec někde na netu okopčila a upravila, na střední jsem začala opravdu číst, našla jsem si svůj žánr a to, co mi sedí a baví mě. A knížky jsou dodnes součást mého života. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama