09-03-2016

9. března 2016 v 22:18 | Ev. |  Deník
22:09
Dneska odpoledne jsem byla s bráchou a jeho přítelkyní nakupovat na oslavu narozenin (jo, zase nějaká oslava) a potom jsme byli venku a trochu kecali (oni i kouřili - kuřáci no... :D ). Tak nějak jsme se dostali k tématu trest smrti. O tom se radši rozepisovat nebudu, to by bylo na dlouho, ta debata taky nebyla zrovna krátká :D (já osobně jsem pro a kdybych měla vybírat mezi nadoživotí a trestem smrti beru smrt, protože při testu smrti bych se stejně nějak ve vězení zabila - badass :D ) Nevím, kde na takový inteligentní témata chodíme. (haha)

Když jsem přijela domů, tak mě na fb čekala zpráva - jedna bývalá spolužačka napsala do naší třídní skupiny zprávu, že by bylo dobrý uspořádat zase nějakou "akcičku" po roce od matury (vážně akcičku se sedmi členou třídou :D ). Nečekám, že bysme se sešli úplně všichni (a to nás vážně bylo jenom sedm!!) a sama ani nevím, jestli bych s nima někam chtěla jít. Jsem skoro na dně a nějak nemám náladu "chlubit" se svými neúspěchy. Všichni budou řešit, jak jsou jejich životy fajn a povídat si o tom a já tak nějak nemám co říct... Nechci být za losera (i když jsem maturovala jako nejlepší ze třídy - tak už to prostě někdy je, že se to v tom životě nějak nepovede) a nechci z toho potom zase být špatná. Nevím, jestli se oni na něčem vůbec domluví, ale jsem v tomhle nerozhodná, jestli bych měla jít taky...

To jsem tak jenom chtěla napsat něco z dneška, abych byla aspoň trochu aktivní (nemám moc na nic náladu, blah...)
Peace
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nephalem Nephalem | E-mail | 10. března 2016 v 15:32 | Reagovat

...a ...co by te potesilo? :)

2 werangummi werangummi | Web | 10. března 2016 v 20:49 | Reagovat

Musím podotknout, že máš v záhlaví blogu skvělé písničky, Ain't No Fun a Move Your Body jsem hrozně poslouchala, když jsem dokoukala Fakjů pane učiteli, a jsou skvělý, mám je moc ráda :)
Trest smrti je zajímavý téma. Docela ti závidím, že si o tom máš s kým povídat, já bych o tom klidně s někým diskutovala, ale moji kamarádi, ee. Ty by mi k tomu moc neřekli. Souhlasím s tebou, já jsem nejspíš také pro trest smrti, už jenom proto, že bych se v tom vězení asi zabila, kdybych tam měla zůstat na doživotí, ne asi, spíš určitě.
To tě chápu. Asi by mi to taky nebylo příjemný, ale na druhou stranu by to mohlo být fajn, zase po dlouhý době vidět spolužáky a moct si pokecat, ne? :) Když pomineme to, že budou probírat to, jak mají skvělý životy, to tě chápu, to bych tam asi taky nechtěla jít. Ale tak, zvaž pro a proti a jestli to vůbec uskutečníte. Držím palce :) A máš krásný blog :)

3 Ev. Ev. | Web | 10. března 2016 v 20:55 | Reagovat

[2]: Ten film a i ty písničky mi dokážou skvěle zvednou náladu, takže momentálně obojí miluju :D
Uvidím, zatím to vypadá, že se nikomu nějak moc nechce. A děkuju za pochvalu, snažím se :-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama