03-03-2016

3. března 2016 v 20:40 | Ev. |  Deník
5:27
Working all night...
Díky nemoci jsem vyspaná do zásoby a protože jsou u nás jarní prázdniny, znamená to volno i pro mě. Rozhodla jsem se celou noc nespat (nechce se mi, stejně bych neusnula). Blog teď beru jako takovej záchytnej bod, snažím se do toho co nejvíc zažrat, abych měla nějaký vyžití a abych jen tak bezcílně nebloudila světem (i když nevím, jestli je tohle o něco lepší)
Každopádně se snažím napsat nějaký články, abych měla co vydávat, i když třeba nebudu mít inspiraci nebo nebudu mít prostě co psát. Nic světovýho ode mě nečekejte... :D

Další platonická láska?!
Asi bráchu zabiju, že mi vůbec pouštěl Fakjů pane učiteli. Jako film super, ale stejně jako Mardi Gras: Jarní prázdniny, co mi taky pouštěl on, mám pocit, že zase začínám šílet do hlavního hrdiny... A to jsem si myslela, že z toho už jsem vyrostla :/ :D Napřed nic, ale pak si ten film pustím znova, pak si začnu hledat nějaký informace a fotky a pak mě chytá záchvat, kdy se snažím najít všechny filmy/seriály, kde ten dotyčnej hrál a chci je všechny vidět a opíjet se dokonalostí toho herce... :D Ach bože, doufám, že mě to co nejdřív přejde!!! :D (ještě se kvůli němu začnu učit mojí zanedbávanou němčinu a oprašovat dávno zapomenutá německá slovíčka :D ) (a to nikdo nechce!!! :D )
Už je 5:45 a já si jdu pustit Gilmorky, tam nikoho tajně (ani veřejně) nemiluju :D (no možná trochu Luka, protože je prostě úžasnej chlap a kdybych byla Lorelai, tak ho vezmu a už nikdy nepustím :D )


10:30
Nějak nevím, jestli jsem všechny učebnice jazyků prodala nebo jestli jsem je někam zahrabala a už si nevzpomínám kam... Kruci, kdo by jenom tušil, že je ještě někdy budu potřebovat!!

15:55
Snažím se trochu kreslit, ale nějak mi to nejde...fuck... :/

17:13
Klidně bych se vsadila, že nikdo není takovej blázen jako já. Víc bych to radši ani nerozebírala :D

19:55
Sprcha a potom film a za chvíli Ordinace jako můj pravidelnej relax... :D Nestydím se za to, že se na to dívám, ikdyž často to mám zapnutý jenom jako takovou kulisu :D A potom spát. Výhoda toho, když celou noc nespím je, že další noc usnu docela dobře. Snad. :D Dneska už je toho až dost takže se mějte.
Peace
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nelly Cadlenson Nelly Cadlenson | Web | 4. března 2016 v 13:02 | Reagovat

Platonická láska je stejně nejkrásnější <3

2 Broken girl Broken girl | Web | 4. března 2016 v 14:24 | Reagovat

Tohle mi připomíná, že příští týden píšeme test z němčiny a měla bych se začít učit, protože mi to fakt nejde :D

3 Ev. Ev. | Web | 4. března 2016 v 14:47 | Reagovat

[1]: jo, je to docela fajn :D Lepší než když ti někdo zlomí srdce doopravdy

[2]: Mně němčina docela šla, než jsem na ní začala kašlat, protože jsem se rozhodla, že maturovat budu z angliny :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama