Dnešní generace?! (15+)

27. února 2016 v 10:21 | Ev. |  Další myšlenky
Při projíždění Youtube jsem narazila na video s názvem "Skype s d*vkou" a docela ráda bych to nějak okomentovala...
Video je rozdělený na víc částí (1, 2, 3, 4, 5) a nevím, jestli je to nahraný nebo ne. To mě ani celkem nezajímá. Chtěla jsem jenom říct, že takový holky opravdu existujou a sama jsem takový osobně potkala a znala.


Holky začínají se sexem ve třinácti (možná i dřív, osobně vím o tomhle věku), najdou se i výjimky, co počkaj do tý patnáctky, ale opravdu mi tohle nepřijde normální. Mám o dva a půl roku mladšího bráchu, jeho kamarádi jsou většinou ještě tak o rok mladší a to, co od něj občas slýchám, mi opravdu mozek nebere.

Holky se chovaj, s prominutím, jako ku*vy a kluci toho samozřejmě využijou, takže obě pohlaví si nemají co vyčítat, že... Sama jsem na střední měla dvě spolužačky, jedna byla vysloveně na sex a druhá se teda snažila hrát to na lásku, ale stejně každýmu dala asi po tejdnu chození a ten kluk jí pak odkopnul. Ona si našla hned dalšího, ale to je vedlejší.

Holčina ve videu říká, že měla x kluků, že je jí jedno s kým a kde a že dokonce sbalila svýho třídního učitele v kabinetě ve škole. Je mi jenom 20 (nepřijdu si zas tak stará oproti těmhle holkám) a absolutně jejich filosofii života nechápu. Určitě jsem jiná povaha a nevím, jestli bych je pochopila, kdybych byla jiná, ale ne, tohle prostě nechápu! Proč se ty holky takhle chovají? Co je k tomu jako vede? Nějaký problémy doma, ve škole nebo co? Asi není vpohodě, aby byla holka schopná se sebrat a jet za někým, koho "zná" jenom přes internet, aby si s ním *** . A navíc jí tam její "kluk" odveze.

Radši se ani nebudu pouštět do toho, co jsem slyšela od bráchy, protože to je moc i na mě... Občas mě mrzí, že kluci nedokážou ocenit "normální" holku, co by se k nim chovala slušně a měla je ráda a radši se zahazujou s takovýma a pak na ně nadávají.

Takže několik vzkazů: Pokud tohle čte nějakej takovej kluk, dívejte se, jaký holky máte kolem sebe a oceňte ty hodný, co nejsou d*vky, může to bejt klidně nějaká vaše kamarádka (většinou to tak je, jenom kluci to prostě nevidí).
Pokud tohle čte nějaká povolná holka, přestaň se chovat jako pí*a a zamysli se nad sebou!
Pokud tohle čte někdo, kdo má takovou kamarádku a nejste jako ona, domluvte jí, ať se takhle přestane chovat.
Pokud tohle čte někdo, kdo takovou holku někde potkává, radši se jí snažte co nejvíc vyhnout.
A pokud tohle čte nějakej rodič (což asi ne), dávejte pozor, co a s kým si vaše dcera (popř. syn) píše a ským se stýkají. Vím, že je to nejspíš těžký, ale jinak se tomu asi nedá zabránit a děti pak budou s největší pravděpodobností svoje rodiče nenávidět, ale třeba si časem uvědomí, že rodiče to nedělají proto, že svoje dítě nenávidí a nechtějí, aby bylo "šťastný", ale přesně naopak. Dělají to proto, aby svoje dítě ochránili, protože ho mají rádi!

Omlouvám se za některé vulgarismy, ale tohle se slušnějš napsat nedá a chtěla jsem k tomu nějak vyjádřit alespoň tady. Určitě bych toho řekla i víc a třeba se k tomu dostanu v nějakým jiným článku. Zatím je to ode mě všechno.
BTW Youtube mě nasměroval na další video (1, 2), které se toho týká, takže názor si můžete udělat sami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Romana Romana | 28. února 2016 v 3:56 | Reagovat

Holky jsou kurvy a chlapi toho vyuzijou..nj lidi k zblití, co vidim, tak postední dobou vetsina co vidim, potkam. To video me na nalade nepridalo :-(

2 Katera Woon Katera Woon | Web | 29. února 2016 v 18:06 | Reagovat

Souhlasím. Je mi sice patnáct (vím co si  většina lidí myslí o tomhle věku) , ale takhle bych se vážně nikdy nechovala. Vážně jako ne.
Ty holky jsou chudáci, které se nechají zmást "novodobou" módou, je mi z toho zle, protože kvůli takovým holkách se i všechny ostatní berou do jednoho pytle. Do pytle, který zrovna není na to aby se psal na životopis.
Já se na ty videa raději ani nedívala, protože s touhle generací to jde jak si z kopce a nerada bych si kazila náladu nad tímhle.

Zní to divně od holky, která je v tomhle věku, ale... taky mě to štve.

3 Ev. Ev. | Web | 29. února 2016 v 20:06 | Reagovat

[2]: Já rozhodně všechny holky a lidi celkově do jednoho pytle neházím. Holka může být rozumná v patnácti, stejně tak jako jiná se může třeba ve dvaceti chovat jako blbka...
Horší je, že hlavně kluci pak všechny holky vidí stejně a všechny jsou pro ně stejný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama