25-02-2016

25. února 2016 v 23:01 | Ev. |  Deník
16:02
Není lepší způsob marodění, než lehnout s notebookem do postele a hrát Sims :P Není mi zas tak špatně, abych umírala, takže můžu. To teprve přijde :D Zatím mě trápí jenom bolest krku a občas nějaká ta horečka, takže pěkně čajíček s medíkem a jde se na to.

Jinak co se týče blogu, chtěla bych mimo tenhle můj deníček přidávat nějaký moje fotky nebo kresby. Zkusím někde najít něco staršího, protože teď jsem absolutně bez nálady něco tvořit a až tu náladu zase najdu (jestli vůbec), tak budu přidávat i nový věci. A když něco přečtu nebo zkouknu nějakej film, tak udělám takovou "recenzi" (jakože to vůbec neumím psát, takže to neberte moc vážně :D) a čas od času bych mohla hodit nějakej můj oblíbenej seriál. Pokud nebudu nic přidávat, tak se omlouvám, ale možná mě to zase přestane bavit, už taková prostě jsem :D Ale ráda bych se toho zkusila držet, takže uvidíme (stejně to nikoho nezajímá, nevím proč to tu píšu) (asi abych se zabavila) (yes)

A já jdu pařit, joooo :D

19:41
Internet a internetové seznamky/chaty typu Lide.cz jsou tak úžasný věci... Existuje nějaké jiné místo, kde je víc úchylů, kteří to dávají veřejně najevo? :D Nastal čas zajít na svůj falešný účet a trochu se pobavit :D (dobrá činnost, když je nuda) Obačas se tam najde i někdo normálnější, se kterým se jakž takž dá pokecat, ale nikdy bych si s nikým cizím nedomlouvala schůzku přes internet, fakt nejsem blázen :D

23:00
Nic zajímavýho se neděje, vypínám počítač a možná si ještě pustím nějakej film nebo něco, takže pro dnešek konec.
Peace
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama