Než jsem tě poznala - Jojo Moyes

14. prosince 2015 v 21:22 | Ev. |  Knihy

Než jsem tě poznala | Me Before YouLouisa Clarková je obyčejná dívka žijící mimořádně obyčejným životem. Má ráda svou práci v bistru, svého dlouholetého přítele a svět, který končí s hranicemi malého rodného městečka. Svůj život by za nic nevyměnila. Když však bistro zavřou, Louise měnit musí. Svět Willa Traynora naopak žádné hranice nemá. Je to svět adrenalinu, velkých obchodů i peněz, svět možností bez omezení. Will svůj život miluje. Když ho však nehoda upoutá na kolečkové křeslo, ví, že už ho nebude moci žít jako doposud.
Jen těžko si lze představit více nesourodou dvojici než náladového a depresivního Willa a jeho novou optimistickou a upovídanou ošetřovatelku Louise…
Romantický příběh o dvou lidech, kteří nemají nic společného, dokud jim láska k nohám nepoloží celý svět. S ním však i otázku, jak vysokou cenu je člověk ochoten zaplatit za štěstí toho, koho miluje.

Je to delší dobu, co jsem tuhle knihu četla. Nudila jsem se a hledala jsem něco, co bych si mohla přečíst. Náhodou jsem narazila na tuhle knihu. Autorku jsem neznala, ale zaujal mě popis knihy a měla vysoké hodnocení a hodně lidem se líbila. Tak jsem si řekla, že si ji zkusím přečíst.
Miluju takové příběhy, které mi nedají spát a nedokážu se díky nim od knihy odtrhnout. Plné emocí a na konci vlastně ani nevíte, jak se máte cítit ani jak se doopravdy cítíte, co ve vás kniha vyvolala a co měla vyvolat.
Originální příběh, který přinutí člověka popřemýšlet o tom, co má a co může ztratit. Na konec můžou být někteří naštvaní, ale já mám díky tomu tuto knihu ještě radši. Nemám ráda, když všechno končí jenom šťastně, protože v životě to tak prostě nechodí.
Rozhodně doporučuji tuto knihu přečíst. Možná vám pomůže změnit pohled na život a vlastně na celý svět. Víc k tomu asi neřeknu, protože víc slov prostě není potřeba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | Web | 14. prosince 2015 v 21:34 | Reagovat

Četla jsem ji nedávno a byla vážně skvělá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama