Vánoční odbdobí

24. listopadu 2015 v 19:08 | Ev. |  Deník
Právě teď nastává čas, kdy začíná to předvánoční období. Ze všech stran se na nás začnou hrnout Vánoční slevy, reklamy, znělky, pohádky, výzdoby a vše, co nějak blízce, občas i vzdáleně, připomíná Vánoce.


Já osobně tohle období moc v lásce nemám. Nemám tak celkově ráda zimu. Všichni se tváří, že mají všechny kolem sebe rádi a že jsou nejšťastnější na světě (někdo takový možná opravdu je, ale já fakt ne). A venku je zima!! :D Fakt nemám ráda zimu, věřte mi. Jdete ven, musíte na sebe nabalit milion vrstev, aby jste cítili aspoň trochu teplo a po chvíli stejně začnete mrzout. Koho tohle baví? Sice zima možná není už tak velká, ale počasí umí být vážně ošklivé. Nemám ráda sníh, dobře, ale on často ani ten sníh není a to pak začne pršet a všude je bláto. Super zimní atmosféra. :D

Jelikož nejsem talent na sport, tak jsem samozřejmě nikdy nelyžovala, k mému štěstí mě k tomu ani nikdo nenutil. Jako malá jsem možná měla zimu radši, když bylo všude sněhu, že jsem se do něj bořili. A chodili jsme sáňkovat (moje jediná zimní aktivita v životě). :D A Vánoce mě s dětsvím také opustili. Už se netěším, až přijde Ježíšek s dárky a už ani nějak nevím, co si k Vánocům přát.

A další zimní akce - Silvestr. Jako mladší jsem ho milovala, jezdily k nám sestřenky a vždycky jsme si to i s bráchou skvěle užili. Jenže všichni tak nějak odrostli, tráví Silvestr se svými kamarády, jediná já jsem nějak zamrzla a zůstávám doma, popřípadě se odhodlám a vyrazím na oslavu rodičů a jejich kamarádů. Takže většinou jsem jediná "mladá" mezi "starýma" :D

Jediné plus na tomhle všem je, že už jsem se z předchozích let ponaučila, a nečekám žádné zázraky, i když se všude říká, že Vánoce jsou pro zázraky jako stvořené. No, já už tomu nevěřím :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 snizkova-koule snizkova-koule | E-mail | Web | 26. listopadu 2015 v 12:07 | Reagovat

Myslím, že to s tou zimou máme stejně..i to s těma Vánocema. Je to spíš o tom vymyslet dárky pro druhý, než pro sebe. :-D Ale těším se na to volno, 14 dní doma. To bude nezvyk. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama